KONST / Litografier / Färglitografi 16165360
nr 1616 5360
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 81/110. Färglitografi, bildmått: 78x57 cm, yttermått inklusive ram: 99x74 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:46:37
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor